Universal Bilişim olarak
Kolay ulaşılabilen Hızlı Çözüm Üreten bir firma olmayı hedefliyoruz


Türkiye'de şirketlerin teknolojiden yararlandıkça daha başarılı olacaklarına inanıyor, yeni teknolojilere dayalı başarılı iş çözümlerini gerçekleştirmenin bizim için bir görev olduğunu düşünüyoruz. Uygulamada, verimlilik artışı sağlayan bütün çözümlerin Türkiye'de yaygınlaşmasını Universal Bilişim olarak şirket iş prensibi ve misyonumuz olarak kabul ediyoruz.


Dünyanın önde gelen yazılımlar, network sistemleri, en ileri ve en gelişmiş BT (Bilgi Teknolojileri)'ni sunmak, uygulamak ve sürekli breitling replika saat müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.


Bir uzmana mı ihtiyacınız var ?

K urulduğu günden itibaren konusunda uzman kadrosuyla sahip olan şirketimiz; teknik servis,veri yedekleme,yazılım,ürün kiralama,yapısal kablolama,telefon santral altyapı,anahtar teslim proje,wireless çözümleri,mağaza koruma sistemleri,periyodik bakım,kurumsal sistem,donanım satış,firewall router,web tasarımı işleri yapmaktadır.Kuruluşumuzdan bu yana firmamız değişmiş ve daha profesyonel bir anlayışla hizmet vermek amacıyla Universal Bilisim olarak yeniden yapılanmıştır.


Çözüm Ortaklarımız